Dopasujemy ubezpiecznie

Pojazdy

Pojazdy

Spędzamy w nich znaczną część swojego życia. Są środkiem lokomocji, narzędziem do pracy lub niekiedy nawet sposobem na życie. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dla wszystkich rodzajów pojazdów, jak OC, AC, Assistance, NNW, GAP, ochrona zniżek, szyby, mini AC w formie pakietów lub niezależnej.

Mieszkanie

Mieszkanie

to, Twój ciepły kąt po ciężkim dniu, w którym schronisz się przed miejskim zgiełkiem. To także miejsce, w którym powinno się mieć na uwadze sąsiadów. Dlatego zadbjmy o to, aby Twoje mieszkanie było objęte odpowiednim ubezpieczeniem. Nawet jeśli tylko je wynajmujesz.

Dom

DOM

to, przestrzeń i swoboda. To także szereg obowiązków w związku z jego posiadaniem. Odpowiednio dobrany rodzaj ubezpieczenia domu pozwoli Ci zająć się tym, co naprawdę lubisz w nim robić. Potrzebujesz ubezpieczenia pod cesję na bank? U nas znajdziesz w najlepszej cenie.

Biznes

Biznes

to, wolność i duma będąca wynikiem ciężkiej pracy, niekiedy od wczesnego rana do późnego wieczora. To także odpowiedzialność za pracowników i klientów oraz za usługi produkty, jakie świadczy i sprzedaje Twoja firma. Odpowiednio wdrożony program ubezpieczenia działalności gospodarczej zapewni, że odpowiedzialność za błędy lub inne zdarzenia przejmie na siebie zakład ubezpieczeń.

Podróże

Podróże

to, wrażenia i emocje. To dzięki nim regenerujemy się i odrywamy od codzienności. Nasze ubezpieczenia sprawią, że każda podróż skończy się bezpiecznie i będzie niezapomniana.

Zawód

Zawód

jest przez wielu z nas traktowany jako część życia. Jest to przedewszystkim ważna funkcja społeczna. Jednak za każdym zawodem, gdzie obowiązkowe jest zawarcie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej kryje się po prostu człowiek, który może popełnić „błąd w sztuce”. To m.in. w tym celu zawiera się ubezpieczenie OC zawodu.

Życie

Życie

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie? Na to pytaie nie ma jednoznacznej opdpowiedzi, bo każdy z nas jest inny a ubezpieczenie życiowe musi mieć swoje odzwieciedlenie w tym, jaki tryb życia prowadzisz, jaki jest Twój stan zdrowia, czy masz rodzinę i jeszcze w wielu innych ważnych aspektach. Polisa na życie to kontrakt pomiedzy Tobą a zakładem ubepieczeń. Zadbajmy o to, aby jak najlepiej zabezpieczał Twoje interesy.

Sport

Sport

to zdrowie, jak mawia się w naszej kulturze. Wyczynowy, amatorski, zawodowy czy ekstremalny to wyzwania i dążenie do najlepszych osiągnięć. Porozmawiaj z nami na temat ubezpieczenia dla sportowców, którch przygotowanie wymaga fachowej wiedzy. Dobrze skonstruowane ubezpieczenie dla sportowaca może pomóc na wielu płaszczyznach a przede wszystkim w powrocie do zdrowia i sprawności. Źle dobrana polisa może zaprzepaścić dosłownie wszystko.