doradca finansowy
Toruń

 

Czym jest doradztwo finansowe?

 

To usługa, którą świadczy nasza firma, polegająca na pomocy przedsiębiorstwom w obszarze inwestycji, wyboru najbardziej korzystnych opcji związanych z finansami oraz w podpisywaniu umów o najkorzystniejsze z możliwych kredytów. Doradca finansowy, który podejmuje się współpracy w mieście jakim jest Toruń, musi posiadać umiejętność planowania finansów, ale także analizowania sytuacji budżetowej przedsiębiorstw, które są jego klientami. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wykształcenie, doświadczenie oraz bycie na bieżąco z sytuacją rynkową. Doradztwo przeznaczone jest zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw, związanych z różnymi branżami. Nasz przydzielony do danej firmy ekspert finansowy, który stacjonuje w mieście Toruń, jest do ciągłej dyspozycji klienta, w każdym momencie, gdy potrzebował będzie pomocy lub porady dotyczącej jego finansów. Doradca pomoże dobrać najbardziej korzystne i najlepsze z możliwych rozwiązań. 

 

Czym zajmuje się doradca finansowy? 

Ilość usług, które świadczy doradca finansowy jest bardzo duża. Jest to zawód, w którym trzeba dostosowywać się do potrzeb danego klienta i obecnej sytuacji rynkowej, więc zakres zadań jest bardzo szeroki. Jakie rozwiązania i działania należą do obowiązków doradcy?

 • Doradzanie i objaśnianie – jak sama nazwa wskazuje doradca jest po to, aby Ci doradzać w każdej chwili współpracy, gdy tylko będzie potrzebna pomoc odnośnie finansów Twojego przedsiębiorstwa.
 • Pomoc w wyborze odpowiedniego banku – doradca finansowy znajdzie idealny bank, który znajduje się w twoim mieście, np. Toruń. To bardzo ważne zadanie, które pozwoli zaoszczędzić nie tylko formalności, ale i pieniędzy, jeśli bank zostanie dobrze dobrany względem potrzeb firmy.
 • Tworzenie analiz – wartościowe analizy pozwolą na określenie w konkretny sposób sytuacji finansowej przedsiębiorstwa i nakreśli ewentualne rozwiązania, mające wpłynąć na poprawę kondycji pieniężnej.
 • Znajdowanie najkorzystniejszych rozwiązań finansowania dla przedsiębiorstwa – to wyszukiwanie najlepszych ofert kredytów i pożyczek, a także pomoc w negocjacji jak najbardziej korzystnych warunków umowy i wypełnienie wszelkich niezbędnych formalności, dzięki czemu oszczędzasz czas i omijają cię żmudne i monotonne uzupełnianie dokumentów. 
 • Pomoc w doborze obiecujących inwestycji – doradca pomoże wybrać najlepszą metodę i drogę inwestycji, która przyniesie szybkie i wysokie korzyści dla przedsiębiorstwa.
 • Tworzenie oraz dostosowywanie planu finansowego – jest to bardzo ważny etap współpracy, który sprawia, że zostaną dopasowane do twojej firmy odpowiednie rozwiązania, inwestycje, które poprawią twoją kondycję finansową.

 

Kiedy warto zdecydować się na współpracę z ekspertem finansowym?

Prowadząc przedsiębiorstwo warto już na samym początku rozważyć skorzystanie z usług doradztwa finansowego. Dlaczego? Ponieważ pomoże ono Twojej firmie podjąć odpowiednie działanie i wskaże drogę rozwoju. Jeśli jednak przedsiębiorstwo nie współpracuje jeszcze z doradcą finansowym, to najlepszy czas na taką decyzję jest wtedy, gdy chcemy powiększyć lub rozwinąć swoją markę lub wtedy, gdy nie wiedzie się jej  najlepiej i sytuacja finansowa jest coraz gorsza. W takim momencie to specjalista może okazać się jedynym ratunkiem, który nie tylko uchroni przedsiębiorstwo przed upadkiem, ale pomoże je rozwinąć i pomnożyć jego korzyści. 

 

Jakie zalety ma doradztwo finansowe?

Nasz zespół, spośród którego zostaje dobrany dla Ciebie, ekspert finansowy, który przyjmuje w mieście Toruń, to zdecydowanie najlepsza decyzja jaką możesz podjąć dla swojego przedsiębiorstwa, bez względu na branżę oraz wielkość samej firmy. Co zyskujesz podejmując współpracę z nami?

 • Wiele nowych rozwiązań na ulokowanie i pomnożenie swoich pieniędzy
 • Nowe możliwości na rozwój i kierunek twojej firmy
 • Otrzymujesz wykonane przez specjalistów plany finansowe oraz analizy, dzięki którym będziesz świadomy sytuacji przedsiębiorstwa i jego przyszłości
 • Pomoc w dopełnianiu wszelkich niezbędnych formalności, na przykład przy wnioskach o pożyczkę lub inną formę finansowania. 
 • Dostęp do szerokiej wiedzy dotyczącej rynków finansowych i aktualnych trendów.